Csatlakozz az
INDUSTRY4YOU
csapatához!

Dolgozz velünk, valósítsd meg önmagad és érjünk el közös célokat egy fiatalos csapatként!

Miért jó nálunk dolgozni?

FEJLŐDÉSI LEHETŐSÉG

Nálunk a szakmai kihívások közepette rengeteg új dolgot tanulhatsz.

SEGÍTŐKÉSZ CSAPAT

A fiatalos és vidám csapatunkban TE is könnyedén megtalálod a helyed!

CSAPATÉPÍTŐ PROGRAMOK

Gyakran rendezünk olyan élményprogramokat, amikből kár lenne kimaradnod!

VERSENYKÉPES BÉREZÉS

Szakterületi átlagfizetések feletti bérezéssel várunk!

RUGALMAS MUNKAKÖRNYEZET

Nálunk megtalálhatod az egyensúlyt a munka és magánélet között!

VÁLTOZATOS PROJEKTEK

Többféle iparágban is dolgozunk, így fejlesztheted magad különböző területeken.

Legyél a munkatársunk!

Amennyiben csatlakoznál hozzánk, következő lépéseken kell végig lépkedned, mielőtt átveheted a saját INDUSTRY4YOU bögrédet.

Reméljük, hogy te leszel a csapatunk legújabb tagja!

1. Interjú

Az önéletrajzod elküldése után, megkeressük a közös nevezőt és egy online vagy személyes elbeszélgetésre invitálunk téged.

2. Teszt

Próbafeladatot kell elkészítened, amelyet e-mailben küldünk el neked az interjú után. Miután elkészültél és elküldted a feladatod szakmai szempontok alapján értékeljük azt.  Ha mindazt megfelelőnek találjuk, szeretnénk újra találkozni veled.

3. Visszajelzés

Az interjú és a próbafeladatok megoldása után teljeskörű szakmai képet kapunk rólad és a gondolkodásmódodról. Fontosnak tartjuk a részletes visszajelzést így téged sem hajtunk el szó nélkül.

4. Döntés

Az egyetlen dolog, ami még hátra van az maga a közös szakmai utunk első lépése, ahol tájékoztatunk a döntésünkről.

WordPress fejlesztő munkatársat keresünk!

és lendületes csapat tagjaként.

Munkaidő:

Teljes munkaidő

Szint:

Junior / Medior

FELADATAID

  • Ügyfelektől érkező kérések önálló értelmezése
  • Fejlesztői (rész)feladat(ok) meghatározása – a projektmenedzserrel együttműködve
  • Fejlesztés(ek) időigényének felmérése
  • Feladatok önálló dokumentálása és pontos határidőre való végrehajtása
  • Önellenőrzések végzése az eredeti Ügyfél igények mentén
  • Elkészült weboldalak karbantartása
  • Rendszeres frissítések elvégzése
  • Biztonsági mentések készítése

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELENTKEZŐ, HA

  • WordPress keretrendszer területén végezett magas szintű weboldal fejlesztői tapasztalattal rendelkezel
  • Nem idegenek számodra a Page builderek eszközök – DIVI, Elementor, Oxygen és a GeneratePress rendszerei sem
  • Könnyen átlátod a projekteket és a HTML – CSS nyelvek erdőjében sem tévedsz el
  • A PHP és JavaScript rendszereit alapszinten ismered

TÉGED KERESÜNK, HA

  • Jó barátságban vagy a programozás nyelvezetével
  • Örömmel lendülsz bele a kihívásokkal teli feladatok tengerébe
  • Kitartó vagy, aki sosem hátrál meg a feladatok nehézségétől
  • Pontos és precíz munkavégzés jellemez
  • Kreatív és problémamegoldó gondolkodásmóddal rendelkezel
  • Teljeskörű felelősséget tudsz vállalni a projektekben
  • Képes vagy a mások által írt programokat átlátni, vagy továbbfejleszteni
  • Csapatmunkára vágysz

ÍGY TUDSZ JELENTKEZNI

Pályázatod (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) a lenti e-mail címre kattintva várjuk, a tárgy mezőben „WordPress fejlesztő” -ként megjelölve.

digital(kukac)rk-team.com

A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írd (ne csatolt fájl legyen!), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszold meg benne:

  • Mi motivál arra, hogy új kihívásokat keress és váltani szeretnél?
  • Milyen szakmai sikereidet tartod a legkiemelkedőbbnek?
  • Miben látod a legnagyobb erősségeidet szakmailag?
  • Milyen területen szeretnél fejlődni a jövőben?
  • Milyen elvárásaid vannak egy munkáltatóval szemben annak érdekében, hogy hosszú távú együttműködést tervezz náluk?

Ismerd meg marketing és fejlesztő ügynökségünket még jobban és ismerkedj meg a profi csapatunk tagjaival is, akik a lehetséges munkatársaid, ha minket választasz!
Legyél a csapatunk tagja TE is, várjuk jelentkezésed!

Tégy egy próbát!

Ha van ismerősöd, aki munkát keres, küld el neki oldalunkat, így rögtön két emberen is segítesz!

Amennyiben jelentkezel a meghirdetett állásra, azzal hozzájárulásodat adod személyes adataid az adatkezelési tájékoztatónkban foglaltak szerinti kezeléséhez.
Adatkezelési tájékoztató.

Pályázatod (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) a lenti email címre kattintva várjuk, a tárgy mezőben „WordPress fejlesztő” -ként megjelölve.